Buďme v kontaktu, buďme přátelé

Dejte mi o sobě vědět

Jmenuji se Martin Bartoň a mám rád věci blízké přírodě. A protože to platí také ve zdraví, připravil jsem pro podobně smýšlející čtenáře tento web.

Píši zde blog věnovaný zdraví a dobrému žití. Sice se mi nedaří vkládat své články tak často, jak bych si přál, ale časem se blog určitě rozroste.

Ti z vás, kteří přemýšlí, co budou zítra vařit, se mohou pro inspiraci podívat do mého kuchařského koutku nazvaného "vařit může každý". Vařím zde jídla, která mám rád. Skutečné mistry kuchyně jen prosím o trochu vlídnosti k mému umu.

Nemocní a ti z vás, kteří se snaží předcházet nemocem smysluplnou prevencí, se z mých stránek dozví, že existují dva úžasné doplňky stravy - aloe vera gel a colostrum. Nepřehlédněte je. Mohou vám ulevit od mnoha potíží.

Pokud na můj web tu a tam zabrouzdáte, ale nic nového tu od minula není, staňte se fanouškem mého webu. Já vám 2x do měsíce zašlu přehled novinek a vy příště přijdete vždy najisto.

Pracovní životopis

Jméno:

Martin Bartoň

Telefon:

+420 720 739 702

Pokud mi o sobě chcete dát z nějakého důvodu vědět, udělejte to.

Jméno:

Martin Bartoň

IČ:

67861288

DIČ:

CZ7708102446

Sídlo:

Pod Břízami 5241, 430 05 Chomutov

Číslo účtu:

2000363097/2010

Banka:

Fio banka, a.s.

Typ podnikání:

fyzická osoba - živnostník

Řekli o mně

Vážím si referencí od lidí z mého okolí.

Chtěl bych poděkovat Martinovi za to, že se mnou měl tu trpělivost. Díky Martine, otevřel si mi oči a dokázal mi pomoct změnit úhel pohledu na dnešní uspěchaný svět.

Martin Leon

Martin má skvělý přístup a je odborníkem na svém místě.

Peter Klištinec

Martina Bartoně znám již několik roků. Má velice příjemné vystupování, je klidný a rozvážný. Upřímně musím říct, že je radost s ním pracovat a jsem velice rád, že jsme obchodní partneři.

Vladimír Myšík
Chcete o mně ostatním něco říct?
Napište to na facebook stránku mého webu.
Zanechat komentář