Pár slov o mně

Ahoj.

Jmenuji se Martin Bartoň a jsem rád, že se zde naše cesty setkávají.

Mám rád přírodu a věci přírodě blízké, a protože to platí i ve zdraví, vytvořil jsem pro podobně smýšlející čtenáře tento web. Budu velmi rád, když si na něm něco užitečného najdete i vy. Pokud bude alespoň jednomu čtenáři k užitku, tak svůj úkol splnil.

Na web píši články převážně o tom, co dělat pro podporu svého zdraví a upozorňuji na potravinové doplňky, které podle mého názoru stojí za řeč. A protože nelze žít jen z vůně květin, budu zde postupně nabízet ke koupi své knihy.

Celkem hodně čtu. O zdraví, o medicíně, o bylinkách, o vědeckém bádání všeho druhu nebo třeba o myšlenkách dávných mudrců. Je to pro mě fascinující svět poznání a nápadů. Přemýšlím o tom a postupně se snažím přenášet některé z těchto myšlenek i do svých článků.

I když asi nejdůležitější radu, kterou vám tady ve svých článcích mohu dát, abyste prožili dlouhý a zdravý život, je dělat to, co vás baví a co vás dělá šťastnými - i když to znamená, že se tím odchýlíte od mých ostatních rad. Jedinou přirozenou cestou k lidskému zdraví je totiž podle mého názoru spokojený a smysluplný život v souladu s přírodou.

Povoláním jsem živnostníkem na volné noze, formálním vzděláním ekonom se zaměřením na podnikové finance. Můj dosavadní pracovní životopis si můžete prohlédnout na stránkách LinkedIn .

Jsem také fanouškem počítačových technologií. Rád sleduji dění v této oblasti a rád si doma s klukama zahraju počítačové hry. Dříve jsem měl rád střílečky, ale jak stárnu, tak mě mnohem více baví hry, kde mohu něco prozkoumávat. Líbí se mi třeba Star Citizen nebo český Kingdom Come: Deliverance . Je fascinující, jaké úžasné věci umí lidé vytvořit.

Z filmů mám rád komedie a sci-fi s vesmírnou nebo objevitelskou tématikou. V hudbě jsem staromilec a rád poslouchám rockovou muziku 80 a 90-tých let.

Kontaktní a fakturační údaje

Jméno:

Martin Bartoň

Telefon:

+420 720 739 702

IČ:

67861288

DIČ:

CZ7708102446

Sídlo:

Pod Břízami 5241, 430 05 Chomutov

Číslo účtu:

2000363097/2010

Název banky:

Fio banka, a.s.

Typ podnikání:

fyzická osoba - živnostník

Fotogalerie