Ochrana soukromí

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečíMilý návštěvníku,

ochranu vašich soukromých údajů beru vážně a chtěl bych, abyste se při návštěvě mých internetových stránek beznudle.cz cítili dobře.

Jsem registrovaný u Úřadu pro ochranu osobních údajů a osobní údaje, které jsou získávány během návštěvy mých webových stránek beznudle.cz, zpracovávám v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Martin Bartoň

Když navštívíte mé stránky beznudle.cz, zaznamená se standardním způsobem vaše IP adresa, která vám byla přidělená poskytovatelem internetových služeb. Dále se zaznamená odkaz na stránku, ze které jste na web beznudle.cz přišli, jaké stránky jste na webu beznudle.cz navštívili, a také datum a délka vaší návštěvy. Pro uvedenou statistiku návštěvnosti využívám službu Google Analytics. Osobní údaje se zaznamenají jen tehdy, když mi je poskytnete z vlastní vůle, například vyplněním do formulářů.

Vyplněním jakéhokoliv formuláře na stránkách beznudle.cz souhlasíte se zařazením vyplněných osobních údajů do mé databáze, tedy do databáze Martina Bartoně, se sídlem Pod Břízami 5241, 430 04 Chomutov, IČ: 67861288, DIČ: CZ7708102446, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely a obchodní sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu. Zároveň uděluje souhlas s tím, abych vám e-mailem zasílal informace o novinkách, připravovaných akcích a nabídkách souvisejících se stránkami beznudle.cz.

Z odběru mých obchodních sdělení se můžete kdykoliv jednoduše odhlásit s pomocí odhlašovacího odkazu uvedeného v patičce každého takového e-mailu.