Dneska se konečně vylíhnul

11. červenec 2016 | Blog

Už dlouho mi v hlavě zrála myšlenka, že udělám svůj vlastní web o zdraví. Napsat na něj trochu o aloe veře, trochu o colostru a později rozebrat i bylinky. Tak jsem si k tomu asi před rokem poprvé sedl a začal tvořit.

První pokus dopadl otřesně. Text byl asi v pořádku, ale vzhledově to vypadalo hóóódně divně a značně nemoderně. Popravdě, bylo to tak hrozné, že jsem se to ani neodvážil nahrát na internet.

Pokoušel jsem se to několikrát celé předělat, ale z jednoho ošklivého webu mi po mnohaměsíční práci vždycky vylezl jiný ošklivý web. Navíc ještě s mizerným přizpůsobením na tablety a mobily, a to se dneska neodpouští. Znáte to - já na tom dělám, já na tom makám, a ono ne a ne a ne.

Asi po roce marné práce jsem to celé zahodil a začal s čistým stolem úplně od nuly. A nakonec se mi to pod rukama nějak vylíhlo. Narodil se můj nový web www.beznudle.cz a vy na něm právě jste. Zatím tady nic moc není, ale časem se to rozroste. Tak se občas přijďte podívat. :-)

Napište mi do komentářů na facebooku, jestli zrovna vás zajímá něco konkrétního, o čem chcete, abych se ve svém blogu zmínil. Jestli máte konstruktivní kritiku, tak sem s ní. Za každou zpětnou vazbu budu rád.

Mohl by článek zajímat i vaše přátelé?

Další články v blogu

Martin Bartoň | 8. srpen 2016
Pane Nováku, máte vysoký cholesterol. Nabaluje se vám v cévách a to je ucpává, a to už není legrace, to vám...
Otevřít článek
Martin Bartoň | 26. červenec 2016
I my chlapy se občas ocitneme někde v butiku před velkým zrcadlem. Když už tam tak stojíme, nedá nám to a...
Otevřít článek
Martin Bartoň | 21. červenec 2016
Když jsem připravoval stránku o aloe vera gelu, ležel jsem v tom měsíce a prokousával se hromadou odborných...
Otevřít článek